Muzycy związani z Wolnymi Konopiami wyskoczyli z kolejną bardzo ciekawą produkcją. Od wczoraj możemy nabyć płytę poprzez serwis Allegro.

Płyta zakorzeniona jest na dobrym gruncie hip hopu i rapu ale zderzenie takich charakterów musiało zaowocować także innymi brzmieniami. Tym bardziej że nasi „ kosmici”  zaprosili gościnnie  Hopbeata, Grubsona, DJ 600V, Mysty i innych. Album jest formą opowieści czy też relacji z tego co kosmici zaobserwowali po wylądowaniu na Ziemi. Są zarówno komentatorami, obserwatorami i uczestnikami ziemskiego życia. Ich próby zrozumienia tego co się dzieje na Ziemi są też wyrazem krytyki wobec  wszechobecnej głupoty, braku szacunku dla człowieka, środowiska i świata. Z drugiej strony widać takaże zachwyt nad tym co piękne, wartościowe, poruszające i zabawne .

PRODUKCJA MUZYCZNA: The Backstage Records, Grubson, Mad Made, Skorup, BRK, Stahu, DI.N.O., Softu, Jaz, Mysta, Goryl, Cygi TRC Produkcja, Timothy Drake, DJ 600V.

KOSMOS W “WYSKOCZ DO TEGO

Spis utworów :

1. 3,4 Start
2. Odyseja
3. Teleskop
4. Saksy
5. Dzien jak sen – przybysz: Jerecki, BRK
6. Gwiezdne wojny
7. Strzelam rakietą
8. Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego
9. Każdy przylecial z innej planety
10. Kosmos
11. Sytuacja wyjątkowa przybysz: Tewuz, Grubson
12. Kosmiczni kowboje
13. Łacny bóbr z księżyca
14. Kapitan Planeta
15. Spotkania III stopnia przybysz: Tewuz
16. Strzelam rakietą rmx

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2017  -  "Made on blunt." - by concrete jungle underground.
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account