Wiele pracy ale jeszcze więcej zaangażowania i dobrej woli wielu osób wymagało i nadal wymaga zorganizowanie II Seminarium “Cannabis Leczy”
To niesamowite, ile osób na najwyższych stanowiskach się angażuje w ten projekt. Pragnę chociaż tą drogą serdecznie podziękować za pomoc i olbrzymią odwagę cywilną pani wice marszałkini Sejmu RP Wandzie Nowickiej.

To właśnie dzięki pani Nowickiej i Jej darze przekonywania zgodę na organizację w gmachu Sejmu i to w sali kolumnowej wyraził marszałek Radosław Sikorski.. Nie mam pojęcia jak to się robi, nie mam pojęcia co zaszło ale jestem szczęśliwa, że nasza sprawa sięga aż TAKICH salonów.

W seminarium swój udział już potwierdziło wielu wybitnych naukowców i naprawdę wybitne osobowości! Rick Simpson… na żywo lub na skypie…ale z nami!
profesor Vetulani, dr Marek Balicki, dr Marek Bachański… to tylko nieliczne nazwiska z plejady znakomitości!
Za kilka dosłownie dni ogłosimy agendę – czekamy na potwierdzenia 🙂

Pracujemy nad zaproszeniem ministra zdrowia z Czech – aby wymienił sie doświadczeniami z naszym ministrem zdrowia Bartoszem Arułkowiczem…

Ach… jestem tak bardzo ale tak bardzo podbudowana tym co się dzieje! jednocześnie mam strasznie wysoki poziom irytacji z powodu dwóch wyroków skazujących wobec pacjentów medycznej marihuany!
Moim marzeniem jest aby nikt więcej w naszym kraju nie musiał być przestępca z powodu dążenia do zdrowia i ratowania życia!

Na koniec… dzisiaj moje serce prawie wyskoczyło z piersi kiedy to Max powiedział ( i to kilka razy ) MAAA…. to kolejny , milowy krok w jego rozwoju… nowy dźwięk, nowa sylaba…

Może już niedługo usłyszę z Misiowych ust Mama?……

do zobaczenia w Sejmie :

      

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2017  -  "Made on blunt." - by concrete jungle underground.
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account