Cz.1

 

Mężczyzna postanowił zaprezentować leczniczy efekt marihuany na własnym przykładzie. 55-letni Ian Frizell cierpi na chorobę Parkinsona, którą zdiagnozowano u niego 5 lat temu, jednak symptomy występują u niego już od 20 lat.

Mężczyzna przeszedł operację, która miała pomóc w terapii choroby. Obecnie nie jest w stanie przyjmować leków uspokajających drgawki, bo – jak sam twierdzi – bardzo źle się po nich czuje. Zastępuje więc pigułki małymi dawkami leczniczej marihuany.

Ian postanowił zaprezentować zbawienne dla siebie efekty działania marihuany na nagraniu opublikowanym w internecie. Mężczyzna chciał w ten sposób wyrazić swoje zdanie w trwającej właśnie dyskusji odnośnie legalności i zakresu stosowania medycznej marihuany.

55-latek pokazał na filmie, jak znaczne są jego drgawki bez przyjmowania leków, a także jak kolosalną różnicę odczuwa po zażyciu marihuany – kiedy to drżenie rąk jest zupełnie opanowane i niemal nie do zauważenia.

 

Cz.2

ŹRÓDŁO: CANNABIS.INFO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2017  -  "Made on blunt." - by concrete jungle underground.
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account